Choinkowy łańcuch nadziei

Miejsce

cała Polska

Termin

do 10.12.2011

Organizator

Stowarzyszenie Razem Możemy Więcej

Kontakt

fundacja@totoanimo.org

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w akcji "Choinkowy łańcuch nadziei" organizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych "Razem Możemy Więcej".

Akcja polega na stworzeniu przez rodziny osób niepełnosprawnych wyjątkowego łańcucha choinkowego (symbolizującego te rodziny), którym w okresie przedświątecznym udekorujemy choinki marszałka i wicemarszałków znajdujące się w naszym Parlamencie.

Rodziny, które chciałyby przyłączyć się do akcji "Choinkowy łańcuch nadziei" proszone są o wycięcie z kolorowego bloku rysunkowego pasków (ogniwek) o wymiarze 1,5x13cm. Paski symbolizują poszczególnych członków rodziny osoby niepełnosprawnej - powinno ich być zatem tyle ile osób liczy rodzina. Każda rodzina wybiera jeden kolor i wszystkie swoje paski wykonuje w tym kolorze, ozdabiając każdy z nich np. brokatem. Prosimy również o wycięcie z kwadratu o boku 7cm czerwonego serduszka, które w sposób szczególny będzie symbolizowało niepełnosprawne dziecko (osobę dorosłą). Serduszko prosimy ozdobić i opisać imieniem, wiekiem dziecka, miejscowością zamieszkania oraz jednostką chorobową. Przygotowane paski i serduszka należy nadsyłać w terminie do 10.12.2011r. listownie na adres:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych "Razem Możemy Więcej"
ul. Karola Miarki 29b/13, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
lub
Grzegorz Wielgolaski ul. Senatorska 40/90, 00-095 Warszawa

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia.

Partnerzy / sponsorzy