Logo pilnie poszukiwane

Miejsce

Pruszków, Mazowsze, Polska, Świat

Termin

do 15.05.2012

Organizator

Fundacja Toto Animo

Kontakt

fundacja@totoanimo.org

Jak to zwykle bywa prowizoryczne rozwiązanie na stałe zagościło i w naszej Fundacji. Wesołe plastelinki ulepione przez nastolatka z autyzmem Pawła Okunia już od blisko trzech lat pełnią rolę znaku graficznego organizacji. Niemniej jednak przyszedł czas, by postarać się o logo, które z łatwością można będzie umieszczać na ulotkach, wizytówkach czy innych materiałach Fundacji Toto Animo. W chwili obecnej obmyślamy nagrodę dla zwycięzcy. Nie jest to rzecz łatwa, gdyż nie znamy wieku autora projektu, który nam najbardziej przypadnie do gustu. Z nagrodami określimy się podczas świąt wielkanocnych.

Nie wiem czy wiecie, że pierwsze logo Polskiej Akcji Humanitarnej wyszło spod dziecięcej ręki. Nie wykluczamy, że tak może się stać również w przypadku Fundacji Toto Animo.

Materialna nagroda nie będzie duża, ale satysfakcję gwarantujemy. Przede wszystkim zapisanie się w historii Fundacji Toto Animo.

Finał i wręczenie nagród odbędzie się w Milanówku podczas wernisażu obrazów miejscowej artystki i koncertu. Więcej szczegółów podamy w kwietniu. Na pewno będzie uroczyście i miło. 

Prosimy o nadsyłanie propozycji do 15 maja na adres e-mail: fundacja @totoanimo.org lub skontaktować się z nami telefonicznie: 602 302 095.

Partnerzy / sponsorzy