Zbieramy na autokar

Miejsce

Pruszków

Termin

od zaraz

Organizator

Kontakt

fundacja@totoanimo.org

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie naszej najbliższej akcji letniej dla dzieci i młodzieży z autyzmem

Fundacja Toto Animo od trzech lat organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży z autyzmem w trakcie ferii zimowych i wakacji. Początkowo były to wyłącznie zajęcia stacjonarne. W tym roku zaplanowaliśmy dziesięciodniowy wyjazd dla dwudziestu osób, które wraz z terapeutami i wolontariuszami 21 lipca wyjadą do miejscowości Murzasichle.

 Wszystko już zostało przygotowane, dużą część kosztów pokrywamy z budżetów gmin oraz wkładu rodziców, ale nadal brakuje nam 3 500 złotych na wynajęcie autokaru. Dojazd komunikacją publiczną wymagałby zatrudnienia dodatkowych opiekunów i jest bardzo uciążliwy dla osób z autyzmem. Bez wynajęcia autokaru nie będziemy mogli również  zabrać potrzebnego do zajęć sprzętu.

Oprócz tego w czasie trwania zajęć stacjonarnych, które będą się odbywać od 30 czerwca do 18 lipca 2014 roku w Piastowie, w stadninie położonej w gminie Brwinów mają odbyć się rozgrywki dyscypliny paraolimpijskiej BOCCIA.  Jeśli nie znajdziemy środków na transport nasi podopieczni nie będą mogli wziąć udziału w tej imprezie.

Koszt zaopiekowania jednego uczestnika naszego wyjazdu to 3000 złotych. Znaczną część tej kwoty pokryły gminy, w których zamieszkują nasi podopieczni. Rodziny osób z autyzmem też pokryły część kosztów, ale ponieważ bardzo często są w trudnej sytuacji materialnej opłata za wyjazd nie może być znaczna, bo wtedy nie będą w stanie wydać takiej kwoty.
 

Prosimy o wpłaty na rachunek naszej Fundacji: Volkswagen Bank Polska S.A. 68 2130 0004 2001 0466 5378 0001 z dopiskiem : „DAROWIZNA Transport dla niepełnosprawnych” lub "DAROWIZNA Zajęcia dla młodzieży z autyzmem".

Partnerzy / sponsorzy