Zbiórka publiczna podczas Otwartych Ogrodów w Milanówku

Miejsce

Milanówek

Termin

16-17 czerwca 2012

Organizator

Kontakt

fundacja@totoanimo.org

Zostaliśmy zaproszeni do dwóch ogrodów w Milanówku, w których 16 i 17 czerwca można będzie popróbować naszych wypieków lub obejrzeć obrazy namalowane przez mamę jednego z naszych podopiecznychh. Liczymy na wsparcie naszej inicjatywy zbierania funduszy na akcję letnią dla dzieci z autyzmem. 

SOBOTA od godziny 16.00: Wernisaż wystawy malarstwa, pt. „Kwiaty” autorstwa Emilii Dąb (związanej z Fundacją Toto Animo).

Malarkę fascynują kwiaty i motywy roślinne. Przedstawia je ona w swych wielkoformatowych pracach w nowoczesnej technice szablonu. Pierwotną formą, którą artystka zapoczątkowała zajmowanie się tematyką kwiatową były polskie wycinanki ludowe. Jest to pierwsza publiczna wystawa prac artystki w Polsce.

Jednocześnie odbędzie się koncert muzyki z motywami ludowymi w wykonaniu Katarzyny i Daniela de Latour z dziećmi oraz prezentacja tomiku wierszy Aliny Chwieszczenik „W Baśniowym Ogrodzie”.
Organizator: Emilia Dąb (malarka, współpracuje z Fundacją Toto Animo), Kasia de Latour, Alina Chwieszczenik.
Miejsce: teren przy Kościele św. Jadwigi Śląskiej, ul. Kościuszki 41

NIEDZIELA: Sztab mam i krewnych zawinie rękawy by dogodzić podniebieniom odwiedzających w niedzielę ogród Pani Marzenny Rogali, przy ul.Literackiej 4. Można będzie z nami także porozmawiać o autyźmie i w jaki sposób organizujemy się w powiecie grodziskim i milanowskim - o naszych akcjach i planach.

Partnerzy / sponsorzy